Zajímavé odkazy


Nahlížení do katastru nemovitostí

Aplikace umožňující nahlížení do katastru nemovitostí, kde můžete snadno vyhledat parcelu, stavbu či jinou jednotku. Není vyžadována žádná registrace a je bezplatné. Aplikace je spravována pod záštitou Českého úřadu zeměměřicského a katastrálního.


Archivní mapy

Ústřední archiv zeměměřictví a katastru umožňuje bezplatné prohlížení svých archiválií a v případě map stabilního katastru i archiválií spolupracujících archivů - Národního archivu v Praze, Moravského zemského archivu v Brně a Zemského archivu v Opavě.

Český úřad zeměměřický a katastrální - státní správa katastru nemovitostí
Výzkumný ústav geodetický a kartografický -mj. zajímavý odborný slovník
Státní pozemkový úřad - veškeré informace o pozemkových úpravách
Český svaz geodetů a kartografů - profesní meziresortní sdružení
Komora geodetů a kartografů
Náš partner pro geomarketing a speciální geoanalýzy  CLEVER°MAPS'
Vzájemná komzultační činnost - doktorand ČVUT v Praze Ing. Jaroslav Braun
 

Podporujeme

Prostějovský městský běh

V rámci běžeckého závodu v Prostějově patří společnost 1. Geo spol. s r.o. k partnerům závodu Prostějovský městský běh.
 

Partnerské stránky

Geodézie Ledeč nad Sázavou s.r.o

Partnerská firma pro inženýrskou geodezií v Čechách

SMS brána

Pošlete nám zdarma SMS ...

Výměna plynových kotlů

V souvislosti s neustále rostoucími náklady na vytápění nabízí společnost PH TRADE výměny kotlů za úsporné kondenzační kotle Chafoteaux a Ferroli. Kompletní služby od vyčíslení nákladů, zpracování projektu, realizyci výměny kotle a následný servis.

Vzduchotechnika Brno

Kompletní realizace vzduchotechniky a klimatizace včetně klimatizace obchodních center, čištění vzduchu, odsávání garáží a jiných porovozů. Vzduchotechnika Brno, firma PH TRADE.

Detoxikační náplasti

Jediné detoxikační náplasti ověřenými účinky v klinické studii. Relaxační, detoxikační a cirkulační náplasti jako součást tradiční čínské medicíny. Aplikace na reflexní body ulevuje otokům a dalším přidruženým symptomům.

Váhoservis

Prodej, výroba a servis vah a vážících zařízení. Společnost Váhoservis s akreditační kalibrační laboratoří je dodavatelem vah a vážícch systémů do všech odvětní průmyslu, nemocnic, laboratoří i výroby.

Kosmetika Brno

Studio Katka - kosmetika Brno, nabízí prfesionální služby v oblasti péče o krásu a zdraví. Permanentní řasy a permanentní make-up s dlouholetou zkušeností, chemický peeling, neinvazivní mezoterapii MESOB.T.X ale i rejuvenaci pokožky či lymfatickou drenáž. 

Hodinový manžel Brno

Hodinový manžel Brno se postará o veškeré řemeslné práce, které vlastními silami nezvládnete. Opravy a instalace rozvodů, drobné opravy v domácnosti i na zahradě. Pro  firmy pak pravidelné údržby prostorů kanceláří či skladů..