O společnosti 1. Geo, spol. s r.o.


Společnost 1.Geo je společností, která nabízí skutečně kompletní servis spojený s problematikou nemovitostí. Naší snahou je Vaše spokojenost - abyste „to“ měli bez starostí a elegantně vše při jednom, z jednoho místa, ať již to, co řešíme je kdekoli na Moravě.
 
Pracovníci firmy jsou odborníci s dlouholetou praxí. Podporujeme tedy jejich členství jak v Komoře geodetů, tak v Českém svazu geodetů a kartografů, nebo Spolku zeměměřičů Brno. Firma 1.Geo je také členem Asociace poskytovatelů služeb pro pozemkové úpravy. Na našem pracovišti jsou k dispozici dva úředně oprávnění zeměměřičtí inženýři - ÚOZI, dle §13 zák.200/1994 Sb. s praxí více než 15 let
 

Nábor nových spoluracovníků


Společnost disponuje velmi kvalitním technickým zázemím. Pro naše zákazníky od oblasti katastru nemovitostí po inženýrskou geodezií, nebo zpracování vstupů do GIS jsme připraveni nasadit např.:
 
- totální stanice Trimble  M3
- totální stanice Topcon
- 4 stanice GNSS  Trimble R4 Barracuda a jednou stanicí Topcon HiPER GGD
Tyto stanice nepřijímají pouze signál z družic systému GPS, ale i GLONASS. Jsme tak schopni využívat tuto techniku
i v komplikovanějších prostorech, s rychlejším měřením při zachování špičkových parametrů.
 
SW vybavení je opřeno o produkty VKM a Bentley. Pro činnosti související s geodetickými pracemi pro správce inženýrských sítí však také o produkty společností HSI a Geovap. Tiskové výstupy provádí zpracovatelské týmy na plotrech a tiskárnách Hewlett Packard (plotry HP řady 520)
 
Těšíme se na spolupráci s Vámi.
 
Vaše dotazy nám můžete zaslat emailem, zavolat nám na níže uvedená čísla nebo využijte náš nezávazný Poptávkový  formulář.
 
¨